Hakkımızda MARMARA PROJE MÜHENDİSLİK MİMARLIK

Sektörün ileri gelen firmalarında çalışarak alanında uzmanlaşmış, değişime ve gelişime açık vizyonu ile öğrenim ve iş yaşamı süresince edindiği tecrübeleri en etkili ve doğru şekilde uygulayarak Türkiye'de bir standart oluşturulmasına katkı vermeye çalışan, profesyonellerden müteşekkil bir çatıdır.

Kalite Politikamız

Marmara Proje, müşterilerine üstün kalite ve degerde hizmet sunmayı, sürekli gelişmeyi ve dünyadaki sektörel yeniliklere uyum saglamayı ilke edinmiştir. Ülkemizin gelişen inşaat sektöründe; başlattıgımız faaliyetleri, bilgi birikimimizi ve uzmanlıgımızı kullanarak artırmak, dünyadaki gelişmeler dogrultusunda yeni alanlara ve yatırımlara yönelmek en büyük hedefimizdir.

Misyonumuz

Mimarlık ve mühendislik alanlarında en iyiyi üretmeye çalışmak ve bugünden geleceğe aktarabileceğimiz yüksek standartlara sahip yapılar, ürünler ve projeler tasarlamaktır. İnsan ile yaşayan ve gerektiğinde onun ihtiyaçlarına göre değişebilen, doğayla dost mekanlar kurgulayabilme öneminin bilincinde olarak tasarımlarımıza ve projelerimize yön veriyoruz.